JDG

Jednoosobowa Działalność Gospodarcza
Barnas.info Gracjan Barnaś

Świadczę usługi między innymi dla:

CLIP to grupa podmiotów prowadząca działalność logistyczną w zakresie magazynowania, transportu, transportu intermodalnego i usług towarzyszących.

Strona clip-group.com

STS Logistic to największe centrum logistyczne
w Europie Środkowo-Wschodniej zajmujące się transportem międzynarodowym, dostawami do dealerów na terenie Polski, magazynowaniem, ekspedycją samochodów drogą kolejową oraz doposażaniem samochodów osobowych i użytkowych.

Strona stslogistic.com.pl

MB Poznań to dwie lokalizacje: salon sprzedaży Mercedes Komorniki i serwis Mercedes Swarzędz.
Sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych oraz dostawczych.

Strona mbpoznan.mercedes-benz.pl

GLOSBE prowadzi działalność w obszarze obrotu energią elektryczną i paliwami gazowymi a także działalność dystrybucyjną w obszarze energii elektrycznej. Spółka dysponuję elektrownią fotowoltaiczną 6,8 MW zainstalowaną na dachach hal
w naszym centrum logistyczno-inwestycyjnym.

Strona glosbe.pl

Doświadczenie zawodowe

Mam zaszczyt współpracować z wieloma wspaniałymi fachowcami z różnych dziedzin biznesu, logistyki, transportu, finansów, księgowości, budownictwa, źródeł energii odnawialnej.

Zawsze staram się dobierać rozwiązania nowoczesne, bezpieczne, ekonomiczne, nie generujące długu technologicznego.

Czym jest dług technologiczny?

Dług technologiczny w branży informatycznej jest częstym zjawiskiem, z którym staram się walczyć, niektórzy inżynierowie wybierają go z powodu pozornie łatwiejszej i tańszej drogi prowadzącej do zrealizowania danego celu. Doświadczenie pokazuje, że w większości przypadków, całkowity koszt wyboru tej pozornie łatwiejszej drogi staje się w dłuższej perspektywie czasu mniej opłacalnym, mniej efektywnym, cięższym w utrzymaniu oraz prawidłowej eksploatacji rozwiązaniem. Rozwiązania, które muszą spełniać kryteria wysokiej dostępności, niezawodności i bezpieczeństwa zarówno danych jak i utrzymania ciągłości procesów biznesowych muszą być realizowane przez doświadczony zespół, który zamiast dróg na skróty stosuje się do dobrych praktyk i sprawdzonych rozwiązań.


Dane firmy:
barnas.info Gracjan Barnaś
NIP: 606 007 81 96